Strony internetowe

Strony, które tworzymy są przejrzyste, dobrze zorganizowane i przede wszystkim intuicyjne w obsłudze. Wykorzystując nasze doświadczenie jesteśmy w stanie zaproponować Tobie wiele rozwiązań, które przełożą się na rozwój Twojego biznesu oraz dotarcie do większej liczby klientów. Wyraziste i jaskrawe grafiki, które błyskawicznie przyciągną oko klienta, czy stonowana kolorystyka połączona ze skromnym, ale zapadającym w pamięci logo? Dla nas to nie problem!

xtraweb- strony internetowe kościerzyna

Sklepy internetowe

Jeśli dopiero zaczynasz swoją działalność w internecie oferujemy Tobie stworzenie sklepu, opartego na prostych rozwiązaniach, które bezproblemowo pozwolą rozpocząć sprzedaż przez internet. Możemy również połączyć Twojego istniejącego już bloga lub każdą inną stronę internetową ze stworzonym przez nas sklepem internetowym.

XtraWeb - Sklepy internetowe - web development

Aplikacje internetowe

Na życzenie klienta tworzymy dedykowane aplikacje wykorzystując nowoczesne rozwiązania. Po dokładnej analizie dostosujemy aplikację do Twoich potrzeb.  Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla podmiotów prywatnych a także instytucji publicznych.

aplikacje internetowe xtraweb - web development
2

Hosting

Domena