strony internetowe

Strony internetowe

Strona internetowa kreuje wizerunek marki w sieci. To najszybszy i najlepszy sposób zaprezentowania firmy szerszej liczbie osób. Bezpośrednio dociera do potencjalnych klientów bez ograniczeń czasowych i bez względu na miejsce. Nasz zespół gwarantuje najlepszą jakość. Tworzymy strony internetowe dla firm z wielu branży. Profesjonalna strona internetowa to duży krok do sukcesu firmy.

Strony, które przygotowujemy oparte są na systemie CMS, dzięki temu możesz sam aktualizować treści znajdujące się na stronie internetowej.

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

• responsywność jest opcją podstawową

• nowoczesny design

• wstępna optymalizacja

• każda nasza strona internetowa jest przygotowywana indywidualnie dla klienta

heksagon

Tworzenie stron internetowych to wspólna praca klienta i naszego zespołu. Jeśli zdążyłeś się już zapoznać z naszą ofertą, na pewno chciałbyś zadać nam wiele pytań, szczególnie jeśli będziesz zamawiać swoją pierwszą stronę internetową. Żeby ułatwić nam pracę, zapoznaj się z poniższymi informacjami przed wysłaniem wiadomości.

Strona www to oprócz funkcji informacyjnej wpływa również na wizerunek Twojej marki w sieci. Ciekawy i niebanalny design strony internetowej jest istotnym czynnikiem wpływającym na odbiór strony przez użytkownika.

Twój czas jest dla nas ważny !

TEMAT STRONY – Zamawiając stronę internetową, która będzie reprezentować Twoją firmę, napisz w jakiej branży działasz. Jeśli ma być to strona fundacji, stowarzyszenia, czy innej organizacji, napisz czym się zajmuje oraz jaki ma być charakter strony. Pozwoli nam to wstępnie ocenić ile pracy pochłonie realizacja projektu.
RODZAJ STRONY – Potrzebujesz prostej strony-wizytówki, na której umieścimy ogólny opis działalności oraz ofertę, sklepu internetowego, czy może zależy Tobie na stworzeniu rozbudowanego katalogu z dużą ilością produktów i opisów?
LOGO – Czy chcesz, żebyśmy zaprojektowali dla ciebie unikalny logotyp?
DODATKI – Jeśli życzysz sobie, żeby na Twojej stronie internetowej znalazły się dodatkowe narzędzia jak np. blog, forum czy newsletter poinformuj nas o tym.
ZARZĄDZANIE – Czy będziesz chciał modyfikować zawartość swojej strony www? To znaczy dodawać nowe informacje lub zmieniać aktualne poprzez system CMS.
HOSTING I DOMENA – Posiadasz już swój hosting/serwer oraz domenę pod stronę WWW? Potrzebujesz firmowego maila? Zajmiemy się wszystkim osobiście.
heksagon

Zostaw nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy, zawierając w niej jak najwięcej informacji o projekcie. Nie ma problemu jeśli któreś z powyższych punktów nie są dla Ciebie jasne, po prostu do nas napisz, postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
Dzięki nam Twoja strona będzie atrakcyjna, przykuwająca uwagę, funkcjonalna i prosta w obsłudze. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i przekonaj się o naszej skuteczności.