Jak rozpocząć współpracę z nami?

Tworzenie stron internetowych to wspólna praca klienta i naszego zespołu. Jeśli zdążyłeś się już zapoznać z naszą ofertą, na pewno chciałbyś zadać nam wiele pytań, szczególnie jeśli będziesz zamawiać swoją pierwszą stronę internetową. Żeby ułatwić nam pracę, zapoznaj się z poniższymi informacjami przed wysłaniem wiadomości.

Twój czas jest dla nas ważny

Nawiązując kontakt z nami podaj jak najwięcej informacji dotyczących projektu. Pozwoli to nam na przygotowanie szybkiej oferty cenowej. Najcenniejsze są dla nas następujące informacje:

Zamawiając stronę, która będzie reprezentować Twoją firmę, napisz w jakiej branży działasz. Jeśli ma być to strona fundacji, stowarzyszenia, czy innej organizacji, napisz czym się zajmuje oraz jaki ma być charakter strony. Pozwoli nam to wstępnie ocenić ile pracy pochłonie realizacja projektu.

Potrzebujesz prostej strony-wizytówki, na której umieścimy ogólny opis działalności oraz ofertę, sklepu internetowego, czy może zależy Tobie na stworzeniu rozbudowanego katalogu z dużą ilością produktów i opisów?

Czy chcesz, żebyśmy zaprojektowali dla ciebie unikalny logotyp?

Jeśli życzysz sobie, żeby na Twojej stronie znalazły się dodatkowe narzędzia jak np. blog, forum czy newsletter poinformuj nas o tym.

Czy będziesz chciał modyfikować zawartość swojej strony? To znaczy dodawać nowe informacje lub zmieniać aktualne poprzez system CMS.

Posiadasz już swój hosting/serwer oraz domenę pod stronę WWW? Potrzebujesz firmowego maila?  Zajmiemy się wszystkim osobiście.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy, zawierając w niej jak najwięcej informacji o projekcie. Nie ma problemu jeśli któreś z powyższych punktów nie są dla Ciebie jasne, po prostu do nas napisz, postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.