Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół kreatywnych i uzdolnionych ludzi z pasją do grafiki komputerowej oraz programowania. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na terenie nie tylko Polski, ale również Niemiec oraz Wielkiej Brytanii, dlatego też wszelkie projekty międzynarodowe, czy projekt strony w wielu językach nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Co robimy?

Uwielbiamy tworzyć unikalne rzeczy, przelewać nasze kreatywne pomysły w pierwszej kolejności na papier, a następnie zamieniać je na ciąg zer i jedynek zrozumiały dla komputera. Tak właśnie powstają nasze wyjątkowe logotypy, grafiki oraz strony internetowe.

Jak to robimy?

Zanim zabierzemy się do pracy, chcemy jak najlepiej poznać naszego klienta. Kiedy wiemy czym się zajmujesz oraz do kogo ma dotrzeć Twoja strona, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które doprowadzi do maksymalizacji zysków Twojej firmy. Możemy w pełni zrealizować Twoją wizję, jednak z przyjemnością zaproponujemy również nasz oryginalny projekt.

Co mówią nasi klienci?

Wysoka kultura w podejściu do klienta, doświadczenie, kreatywność, otwartość, zaangażowanie i bezproblemowość, to cechy, którymi może pochwalić się firma XtraWeb. Cały zespół stanął na wysokości zadania i dał z siebie wszystko podczas realizacji strony ToQiu.pl. Firma zdecydowanie godna polecenia. Dzięki XtraWeb nasz sklep rozwija się doskonale. Dziękujemy!

Wiktoria Toczek

Właściciel sklepu ToQiu.pl

Firma XtraWeb wykonała dla nas usługi administracyjne związane z obsługą strony internetowej oraz poczty email. Wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów, a Pan Oskar dał się poznać jako solidny partner do spraw IT. Gdybyśmy potrzebowali kolejnej strony internetowej, z całą pewnością wybralibyśmy usługi firmy XtraWeb.

Marta Zdzińska

Udziałowiec Certo Broker

Bez wahania możemy polecić każdemu usługi firmy XtraWeb. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z panem Oskarem. Firma rzetelnie i profesjonalnie wykonała dla nas każdą funkcjonalność, o którą prosiliśmy, a także zaproponowała kilka rozwiązań, które świetnie wyglądają na naszej nowej stronie.

Paweł Krzaczkowski
Krzysztof Małek

Właściciele firmy Lynxnet