gadżety

gadżety reklamowe

Nie masz pomysłu na promocję swojej firmy? Zainwestuj w gadżety reklamowe. Zaskocz pozytywnie swoich klientów i podaruj im oryginalne gadżety reklamowe! Możesz wybierać wśród produktów codziennego użytku bądź w bardziej nietypowych gadżetach. Pamiętaj, żeby Twoje gadżety pasowały do branży i wizji marki. Drobne gadżety firmowe z pozoru drobne przedmioty, odgrywają ogromną rolę marketingową – budują rozpoznawalność firmy oraz pozytywne relacje z klientem. Dlaczego gadżet reklamowy jest tak dobrym nośnikiem reklamy? Odpowiedź jest prosta, wszyscy lubią dostawać prezenty. A gadżety reklamowe są niczym innym jak prezentami, a to budzi w nas pozytywne emocje.

Warto zainteresować się tematycznymi gadżetami firmowymi. W okresie letnim mogą to być ręczniki firmowe, czapki z daszkiem czy torby podróżne. Jeśli robisz reklamę w tematyce ekologii możesz wybrać eko-torby, długopisy kartonowe. Zakładacie drużynę sportową w firmie? Wybierz ubrania sportowe z logo firmy. Gdy zbliża się Boże Narodzenie zamów świąteczne gadżety reklamowe: kartki świąteczne czy kalendarze ścienne, które będą z Twoimi klientami przez cały kolejny rok.

Jakie gadżety reklamowe możemy zaproponować?

długopisy – najpopularniejsze, prawie każda firma ma długopisy ze swoim logo
kubki i termosy – często wręczane podczas różnych wydarzeń
torby – bawełniane, filcowe, skórzane lub eko-torby – od niedawna bardzo popularne
ubrania – koszulki, kamizelki, czapki, różne kolory i nadruki
smycze – kto z nas nie dostał nigdy smyczy firmowej ?
słodycze – w formie cukierków, czekoladek, batoników, lizaków
parasole – ciekawy gadżet firmowy

A oprócz tego: kalendarze, pendrive, puzzle, łamigłówki, skarbonki, leżaki, otwieracze do butelek, zapalniczki, breloki, power banki i wiele wiele innych !

Czegoś nie wymieniliśmy? Zadzwoń lub napisz!

Więcej informacji na temat gadżetów reklamowych znajdziesz na stronie naszej drukarni XtraPrint.